סדנת דמויות פנימיות - וויס דיאלוג
.

סדנת דמויות פנימיות
בדרך העומק
"Voice Dialogue"
עם אור שחר

בכולנו טמונות דמויות רבות: דמויות מהשושלת המשפחתית ומההיסטוריה הפרטית, דמויות קולקטיביות וארכיטיפיות מסוגים שונים ומגוון עצום של דמויות נוספות. רבגוניות פנימית זו היא טבעית, בריאה ומרתקת.

הדמויות השונות, משפיעות עלינו, על מערכות היחסים שלנו, על רווחתנו, על מצבנו הכלכלי, על רמת הסיפוק שלנו בחיים ועוד ועוד.

במהלך השנים הבנתי, שלדמויות יש צורך עצום להתגלות, לקבל הכרה ולממש את עצמן. מתברר שדמויות שאינן מודעות לנו יכולות להפוך להיות מודעות - תהליך שיכול לחולל עבורנו את השינוי המיוחל.

שיטת הדמויות הפנימיות ברוח הוויס דיאלוג בדרך העומק, תסייע לך לזהות את הדמויות בשיח הפנימי שלך ואת העושר הטמון בהן, להכיר את השפעתן עליך, ליהנות מהחופש לבחור את תגובתך ולחיות את החיים הרצויים לך.

 

כדי להתחיל ולהכיר את הדמויות המשפיעות עליך ועל מערכות היחסים שלך ובכדי ליצור את מערכות היחסים שהיית רוצה שיהיו לך, ניתן להצטרף למפגש הקרוב שיתקיים ביום שלישי ה- 3.12.2019 בשעה 17:00,  בתל אביב.


עלות המפגש בהרשמה מראש עד לתאריך 2.12.2019 - 220 ש"ח.

עלות המפגש ביום המפגש (על בסיס מקום פנוי) 290 ש"ח

(אם הנושא מעניין אותך אך התאריך לא נוח לך, או שיש לך עניין לקבל מידע על עבודת הדמויות הפנימיות בדרך העומק ו/או על הוייס דיאלוג - יש למלא את הטופס בתחתית העמוד]

חשוב לדעת:
בנוסף לחוויה האישית (המשמעותית] שתהיה במפגש, המשתתפים יוכלו להצטרף לקורס "הצעד הבא" בדרך העומק (4 מפגשים) שיפתח לפני ראש השנה  [בתאריך 3.9} וכן לקורס המורחב בדרך העומק 2020- 2019. (בכפוף לראיון אישי ועל בסיס מקום פנוי]

הרשמה למפגש וויס דיאלוג  בדרך העומק

שם *
שם משפחה
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
הערות

יעל כהן סקלי, השתתפה בקורס דמויות פנימיות:

"התוודעות לעולם הדמויות הפנימי הייתה עבורי חוויה מרפאה ומאירת עיניים. דמויות שתמיד את קולן בתוכי שמעתי, קיבלו מקום וחיים ויכלו להתגלות ולספר לי על עצמן. כך הכרתי צדדים שונים בעצמי, קולות מנוגדים וצרכים מודחקים."

יעל כהן סקלי

יגאל ערן, השתתף בקורס דמויות פנימיות:

"סדנת הדמויות הפנימיות של אור חשפה בפני עולם פנימי חדש, מסתורי ומרתק. מודל הדמויות הפנימיות ממשיך לשרת אותי גם לאחר שהסדנה הסתיימה ואני מרגיש שהשימוש בו מסייע לי להתמודד עם מצבים רגשיים מורכבים בחיים ומסייע באופן ישיר להתפתחות ולהגשמה שלי.

אור העביר את הסדנה במיומנות מעוררת הערצה וסיפק למשתתפים כלים להתמודד עם מצבים ורגשות שונים שעלו במהלך הסדנה ויותר מכל, העניק לנו תחושה של ביטחון ותמיכה, שנמשכים גם לאחר הסיום הפורמלי של הסדנה.

מי שמסתורי הנפש קוראים לו לחקור ולהתנסות, ימצא בסדנה של אור הרבה יותר ממה שניתן לצפות. מומלץ!"

א', השתתפה בקורס דמויות פנימיות :

"קורס הדמויות של אור היה מאוד משמעותי בעבורי, יותר מכל שיטה אחרת שהתנסיתי בה בעבר. הוא הפגיש אותי עם העולם הפנימי שלי ועזר לי להבין טוב יותר את עצמי ואת מה שעומד מאחורי הרגשות וההתנהגות שלי. במהלך הקורס עברתי תהליך טרנספורמטיבי ומרפא. "

א' מאיזור השרון

הרשמה למפגש דמויות פנימיות בדרך העומק

שם *
שם משפחה
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
הערות

 אם הנושא מעניין אותך אך התאריך לא נוח לך, או שיש לך עניין לקבל מידע בלבד ויש לך רצון להצטרף לרשימת הדיוור של דרך העומק ו/או דמויות פנימיות ו/או וויס דיאלוג, יש למלא את הטופס למטה

דמויות פנימיות- וויס דיאלוג בדרך העומק

שם *
שם משפחה
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
הערות
מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255

לשאלות ולמידע נוסף ניתן להתקשר או לשלוח סמס  058-6526532
או לשלוח מייל ל or.dmuyot@gmail.com

אתר דמויות פנימיות - דרך העומק:  com.דמויות.www

להתראות

אור

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.